OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA (11.08.2019)

1. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Centrum Charytatywne Caritas w Krasnystawie.
  3. W najbliższy wtorek (13 sierpnia) na godz. 18.00 zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Tradycyjnie przed Mszą będzie można złożyć swoje prośby modlitewne. Po Mszy procesja z figurą Matki Bożej do Ogrodu Różańcowego i Różaniec Fatimski.
  4. W czwartek (15 sierpnia) przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w porządku świątecznym: 8.00, 9.30, 11.30 i 18.00. Na mszach błogosławienstwo ziół i kwiatów. Zapraszamy do udziału we Mszach św.
  5. Przygotowujmy się do pierwszego nabożeństwa ku czci św. Ignacego - Patrona naszej Parafii. Odbędzie się ono 28 sierpnia przed mszą wieczorową. W przyszłą niedzielę podamy szczegóły.
  6. W przyszłą niedzielę (18 sieprnia) taca przeznaczona będzie na opłacenie faktury za ogrzewanie kościoła w okresie zimowym.
  7. Dziękujemy kolejnym ofiarodawcom, którzy w ostatnim czasie złożyli swoje ofiary na relikwiarz i reliwiarium ku czci św. Ignacego.
  8. Dziękujemy pierwszej grupie wiernych ze Stacji Kolejowej za posprzątanie kościoła, kwiaty do ołtarzy i złożoną ofiarę. Na ten tydzień do sprzątania naszej świątyni zapraszamy kolejną grupę wiernych.
  9. Wszystkim wiernym życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.