OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA (17.02.2019)

1. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.
  2. W pierwszym tygodniu ferii zimowych (od poniedziałku do piątku), w salce katechetycznej odbywały się spotkania integracyjne z dziećmi w wymiarze 3 godzin dziennie. W czasie spotkań dzieci rozwijały swoje zainteresowania poprzez prace ręczne, rysunki, gry i zabawy. Dziękujemy Księdzu Pawłowi za zorganizowanie tych spotkań i rodzicom za pomoc i opiekę.
  3. Na terenie naszego Dekanatu, w Lubartowie, znajduje się Hospicjum św. Anny. W gablocie przed kościołem możemy zapoznać się z plakatem informacyjnym. W tym Hospicjum za darmo otaczani są troską chorzy dotknięci chorobą nowotworową. Zachęcamy do wsparcia 1% odpisu z podatku na rzecz Hospicjum, w którym przebywają ciężko chorzy z terenu różnych parafii.
  4. Spotkanie z Rodzicami i dziećmi przed I Komunią odbędzie się w przyszłą niedzielę 24 lutego po Mszy św. o godz. 15.00.
  5. Trwają ferie zimowe. Życzymy dobrego odpoczynku i łask Bożych. Prosimy, aby dzieci i młodzież pamiętali o codziennej modlitwie i niedzielnej mszy świętej.
  6. Dziękujemy kolejnej grupie wiernych z dzielnicy Wola Niemiecka - 5 linia za sprzątanie kościoła, kwiaty do ołtarza i złożoną ofiarę na kościół. Na ten tydzień zapraszamy do sprzątania naszej świątyni kolejną grupę parafian.