OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (05.07.2020)

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  2. Dziękujemy pierwszej grupie wiernych z dzielnicy Rudka Gościniec za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Na ten tydzień zapraszamy do sprzątania kościoła drugą grupę wiernych z dzielnicy Rudka Gościniec.
  3. Prosimy, aby przestrzegać przychodzenia w maseczkach na Msze Święte oraz o zachowanie przepisowej odległości i ilości osób w kościele.
  4. 42. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy tym roku 4 sierpnia. Zapisy trwają do 10 lipca.
    Ze względu na pandemie koronawirusa, będą możliwe tylko drogą mailową.
    Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.
    Koszt pielgrzymki wynosi 40 zł wpisowe + 40 zł przejazd autokarem.
    W parafii lub przez stronę internetową można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą". Wysokość ofiar dowolna.
  5. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym nie ma Mszy świętej o godzinie 15:00.
  6. Na stronie głównej jest dostępny grafik z datami prób dzieci przed I Komunią Świętą.
  7. Firma Słuchmed z Lublina zaprasza na bezpłatne badanie słuchu. W gablocie przed kościołem są podane szczegóły na plakacie.
  8. Dziękujemy wszystkim wiernym za udział w Odpuście Parafialnym ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła, oraz za pomoc w przygotowaniu Odpustu.
  9. Dziękujemy rodzicom i młodzieży, która przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania za bardzo dobre przygotowanie i złożony dar ołtarza - 4 naczynia liturgiczne do udzielania Komunii Świętej.
  10. Prosimy aby w sobotę uporządkować ogród różańcowy na nabożeństwo Fatimskie.
  11. Całej wspólnocie parafialnej na czas wakacyjnego wypoczynku i urlopów życzymy Bożego błogosławieństwa.