OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA (16.02.2020)

1. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.

2. Dziękujemy pierwszej grupie wiernych z ul. Lubelskiej 182 za posprzątanie kościoła, złożoną ofiarę i kwiaty do ołtarzy. Na kolejny tygodzień do sprzątania naszej świątyni zapraszamy drugą grupę wiernych z ul. Lubelskiej 182 (tzw. Hotel).

3. Zachęcamy do nabycia książki "Błogosławiony Prymas" ukazującą sylwetkę Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Dochód ze sprzedaży książki przeznaczamy dla Parafii na rzecz remontu prowadzonego w budynku byłej organistówki. Budynek ten przeznaczony jest na spotkania grup parafialnych.

4. Dziś przed kościołem są zbierane ofiary do puszki na "Fundusz Wschodni", który wspiera naszych rodaków za wschodnią granicą.

5. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszach Świętych także w ciągu tygodnia.

6. Prowadzimy remont sal dla grup parafialnych, dziękujemy za ofiary składane na ten cel. Bóg zapłać.

7. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Helena Kasperek z ul. Centralnej, pogrzeb planowany jest na wtorek na godzinę 14.00. Pamiętajmy o niej w modlitwie.

8. Życzymy wielu Łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.