OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA (20.09.2020)

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  2. Dziękujemy wiernym z dzielnicy Rudka Dolina od Łąk za posprzątanie kościoła, kwiaty do ołtarzy i ofiarę na kościół. Na kolejny tydzień do sprzątania naszej świątyni zapraszamy wiernych z dzielnicy Rudka droga na Berejów.
  3. Prosimy, aby przestrzegać przychodzenia w maseczkach na Msze Święte oraz o zachowanie przepisowej odległości.
  4. Przypominamy o nowym porządku Mszy Świętych. Msza Święta dla dzieci będzie odprawiana o godz. 10.30, zaś dla młodzieży o godz. 9.00.
  5. W przyszłą niedzielę na godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców i młodzież klas VIII przygotowującą się do bierzmowania. Po Mszy będzie pierwsze spotkanie organizacyjne.
  6. Także w przyszłą niedzielę na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą OAZĘ RODZIN. Po Mszy będzie spotkanie w grupie.
  7. Dziękujemy dzieciom ze szkoły podstawowej, które wraz z rodzicami licznie uczestniczyły we Mszy Świętej ku czci św. Stanisława Kostki, na której było poświęcenie przyborów szkolnych.
  8. Wszystkim wiernym życzymy wielu łask Bożych i Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu.