OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA (18.11.2018)

1. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. Do nabycia tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny oraz dla dzieci Mały Gość Niedzielny. Do nabycia są również Kalendarze Maryjne na przyszły rok.
  2. W przyszłą niedzielę 25 listopada - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  3. Zachęcamy wszystkich wiernych do modlitwy za zmarłych. Różaniec wypominkowym codziennie po Mszy św. wieczorowej, a w niedzielę o godz. 16.30 przed Mszą wieczorną. Prosimy, aby wypełnione karty wypominkowe składać do puszki na bocznym ołtarzu, a nie na tacę. Puste karty wypominkowe wyłożone są przy konfesjonale.
  4. Zapraszamy dzieci i młodzież do włączenia się w istniejące grupy: ministrantów, schole i oaze.
  5. Zachęcamy wszystkie dzieci do uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. o godz. 15.00. Młodzież serdecznie zapraszamy na niedzielne msze o godz. 17.00.
  6. Dziękujemy wiernym z dzielnicy Rudka – droga Środkowa za przygotowanie kościoła do dzisiejszej niedzieli. Prosimy kolejną grupę parafian o przygotowanie świątyni do przyszłej niedzieli.