WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE (29.05.2022)

1. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.

2. Dziękujemy trzeciej grupie wiernych z dzielnicy Rudka Gościniec za posprzątanie kościoła i kwiaty do ołtarzy. Na ten tydzień do sprzątania naszej świątyni zapraszamy czwartą grupę wiernych z dzielnicy Rudka Gościniec.

3. W dniu dzisiejszym poświęcenie pól o godz. 16:00 – Stacja Kolejowa i ul. Willowa, zaś o godz. 19:00 Rudka dolina od Łąk, Rudka Stara Wieś i Rudka Gościniec.

4. W przyszłą niedzielę 5 czerwca zakończenie poświęcenia pól. O godz. 16:00 Leonów, Włóki i Boduszyn, a o godz. 19:00 Rudka droga Środkowa i Rudka droga na Berejów.

5. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych – dni powszednie po Mszy Świętej wieczorowej – ok 18:30, niedziela – 17:30.

6. Spotkanie sympatyków Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Lubartowie 30 maja. Zapraszamy na Majówkę na godzinę 17:30, następnie Msza Święta a po niej spotkanie, na którym można będzie miło spędzić czas wśród pielgrzymów. Zapraszamy także osoby, które pielgrzymowały w ubiegłych latach, a także tych którzy jeszcze nigdy nie zdecydowali się pielgrzymować – zapraszamy by zasmakować pielgrzymkowego klimatu.

8. W przyszłą niedzielę I-niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy na godz. 12_00 Koła różańcowe. Po Mszy świętej o godz. 10:30 spotkanie informacyjne z rodzicami dzieci klas II, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

9. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca zapraszamy do udziału w nabożeństwach.

10. W najbliższą środę 1 czerwca przypada 2 rocznica śmierci Ks. Krzysztofa Galewskiego – byłego proboszcza naszej Parafii. Zapraszamy na godz. 18:00 na Mszę Świętą w jego intencji.

11. W sąsiedniej parafii w Łucce trwa budowa nowej świątyni, dlatego tacę z przyszłej niedzieli przeznaczymy jako nasz dar i pomoc naszej Parafii dla Parafii w Łucce.

Poświęcenia Pól

29.05.2022

• 16:00 – Stacja Kolejowa i ul. Willowa
  • 19:00 – Rudka Stara Wieś, Dolina od Łąk i Rudka Gościniec (początek Dolina od Łąk)