Ogłoszenia Duszpasterskie (29.01.2023)

1. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.

2. Dziękujemy grupie wiernych z ul. Włóki i Boduszyna za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół i na kwiaty.
Na ten tydzień zapraszamy wiernych z ul.
3. Dziś o 12:00 na Mszy Świętej śpiewać będzie chór męski “Bascanto”. Po Mszy Świętej zapraszamy na koncert kolęd.

4. W czwartek 2.02.2023 obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Zapraszamy na Msze Święte o godzinie 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Na Mszach Świętych będzie poświęcenie gromnic. Kto by potrzebował nabyć gromnicę można to uczynić u zakrystii u Pana Kościelnego.

5. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy na Msze Święte i nabożeństwa.

6. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godzinie 12:00.

7. Zapraszamy na spotkania grup formacyjnych w naszej parafii:
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży – wtorki o godzinie 19:00 (w salce naprzeciw kościoła)
Oaza: Sobota – starsza grupa godzina 10:00, młodsza grupa godzina 11:00. (w salce naprzeciw kościoła)

8. Serdecznie dziękujemy wiernym za przyjęcie nas po kolędzie, za wspólne modlitwy, rozmowy i złożone ofiary dla Parafii. Gdyby była jeszcze potrzeba wizyty kolędowej to prosimy indywidualnie ustalać z księdzem proboszczem.