VI NIEDZIELA WIELKANOCNA (09.05.2021)

1. Zachęcamy do lektury i czytania prasy katolickiej.

2. Dziękujemy pierwszej grupie wiernym z ul. Leśnej za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół. Na najbliższe dwa tygodnie do sprzątania naszej świątyni zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

3. W sobotę uroczystość I Komunii Świętej: 10:00 – klasa III A, 12:00 – klasa III B. Spowiedź przed I Komunią Świętą w piątek – godz. 17:00 – dzieci z klasy III A, 19:00 – Dzieci z klasy III B. W czasie I Komunii Świętej wewnątrz kościoła będą dzieci, rodzice i chrzestni. Pozostali wierni gromadzą się na zewnątrz.

4. Majówki w ciągu tygodnia po Mszy Świętej wieczornej – ok godz. 18:30, a w niedzielę o godzinie 17:30.

5. W czwartek 13 maja zapraszamy na Mszę Świętą ku czci Matki Bożej Fatimskiej i na różaniec Fatimski do ogrodu różańcowego. Początek o godzinie 18:00. Prosimy o uporządkowanie ogrodu różańcowego.