Niedziela (21.07.2024)

1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  2. Na kolejny tydzień do sprzątania zapraszamy pierwszą grupę wiernych Woli Niemieckiej 6 linia i ul. Graniczna.
  3. Dnia 3 sierpnia z Archikatedry Lubelskiej wyruszy 46. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
    Od 16 czerwca rozpoczynamy zapisy w parafiach, które będą trwały do 28 lipca.
    Można również zapisywać się przez stronę internetową Pielgrzymki. Istnieje możliwość dojazdu nawet na jeden dzień w wariancie pielgrzymowania „Ile możesz”.
    Zachęcamy tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować do składania intencji w funduszu „Idę z Tobą”.
    Szczegóły na stronie www.pielgrzymka.lublin.pl
  4. W czwartek 25.07 obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła. W tym dniu także czcimy św. Krzysztofa – patrona kierowców – z tej racji po Mszy Świętej o godzinie 18:00 nastąpi błogosławieństwo pojazdów mechanicznych.
  5. W przyszłą niedzielę (28.07) obchodzimy główny odpust w naszej parafii – odpust ku czci św. Ignacego Loyoli. Zapraszamy na Msze Święte: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 (Suma odpustowa) i 18:00. Przed każdą Mszą Świętą (ok 15 min przed) będzie przy ołtarzu św. Ignacego nabożeństwo ku czci naszego Świętego Patrona
  6. Dziękujemy za ofiary składane na funkcjonowanie parafii oraz na prace remontowe.