Niedziela (16.06.2024)

1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  2. Dziękujemy drugiej grupie wiernych z Woli Niemieckiej Stara Wieś za posprzątanie kościoła, za kwiaty do ołtarzy i ofiarę na kościół.
    Na kolejny tydzień do sprzątania zapraszamy trzecią grupę wiernych Woli Niemieckiej Stara Wieś.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe:
    W dni powszednie po Mszy Świętej o godzinie 18:00,
    W niedziele o godzinie 17:30.
  4. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku na godzinę 9:30.
  5. W poniedziałek 24 czerwca obchodzimy uroczystość św. Jana Chrzciciela – jak co roku w naszej parafii o godzinie 10:00 będzie w tym dniu Msza Święta zbiorowa za zmarłych Janów i Janiny. Zmarłych za których chcemy się w czasie tej Mszy Świętej modlić możemy zapisywać w kancelarii parafialnej oraz w zakrystii przed i po Mszach Świętych.
  6. Za tydzień o godzinie 9:00 będzie Msza Święta imieninowa księdza Pawła.
  7. Zbliżamy się do odpustu św. Piotra i Pawła. Jak co roku dzień przed odpustem (28.06) zostanie o godzinie 18:00 odprawiona Msza Święta na cmentarzu. Prosimy aby uporządkować groby swoich bliskich.
  8. Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na sfinansowanie wywozu śmieci z cmentarza.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na funkcjonowanie parafii oraz na prace remontowe.