Niedziela (25.02.2024)

1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.

2. Dziękujemy wiernym z Rudki dolina od łąk za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół.
Na kolejne trzy tygodnie do sprzątania zapraszamy wiernych z Rudki droga na Berejów.

3. W naszej diecezji został wydany album o parafiach naszej diecezji – jest tam także kilka stron poświęconych naszej parafii. Album można nabyć w cenie 120 zł w zakrystii.

4. Są prowadzone prace przy wymianie instalacji elektrycznej. (Mogą z tego powodu pojawić się przerwy w transmisji online)

5. Rozpoczęliśmy Wielki Post. Zachęcamy do podjęcia postanowień wielkopostnych, uczestnictwa w rekolekcjach i duchowego przeżycia tego szczególnego czasu.
W naszej parafii w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa:
Droga Krzyżowa – w piątki o godzinie 17:30.
Gorzkie Żale – w niedziele o godzinie 17:30.

6. Zapraszamy narzeczonych na konferencje przedmałżeńskie, które odbywać się będą w kolejne niedziele Wielkiego Postu po Mszy Świętej o godzinie 12:00.

7. Dziękujemy za ofiary składane na funkcjonowanie parafii oraz na prace remontowe.

8. W dniu wczorajszym odbyły się Dekanalne zawody Liturgicznej Służby Ołtarza w Halową Piłkę Nożną. Miło nam poinformować, że nasi najmłodsi ministranci zajęli pierwsze miejsce i zakwalifikowali się do rozgrywek diecezjalnych w Lublinie, które odbędą się w kwietniu. W starszej kategorii wiekowej nasza drużyna zajęła drugie miejsce. Gratulujemy ministrantom, a rodzicom, którzy wczoraj nam pomogli serdecznie dziękujemy.

9. Osoby, które chciałyby przystąpić do Sakramentu Bierzmowania w przyszłym roku prosimy o pobranie deklaracji kandydata od swojego katechety lub z kancelarii parafialnej. Wypełnione deklaracje prosimy składać najpóźniej do 10.03.2024, gdyż tego dnia na Mszy Świętej o godzinie 9:00 będzie uroczyste błogosławieństwo kandydatów rozpoczynających swoje przygotowanie.

10. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Za tydzień I niedziela miesiąca – po Mszy Świętej o godzinie 12:00 zmiana tajemnic różańcowych.

11. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych.