Niedziela (17.03.2024)

1. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.

2. Dziękujemy trzeciej grupie wiernych z Rudki droga na Berejów za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół.
Na kolejny tydzień do sprzątania zapraszamy wiernych z Rudki Droga Poprzeczna.

3. Caritas rozprowadza baranki z białej czekolady. Można je nabyć po Mszach Świętych.

4. Są prowadzone prace przy wymianie instalacji elektrycznej. (Mogą z tego powodu pojawić się przerwy w transmisji online)

5. Trwa Wielki Post. Zachęcamy do podjęcia postanowień wielkopostnych, uczestnictwa w rekolekcjach i duchowego przeżycia tego szczególnego czasu.
W naszej parafii w Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa:
Droga Krzyżowa – w piątki o godzinie 17:30.
Gorzkie Żale – w niedziele o godzinie 17:30.

6. W przyszłą środę czyli w Wielką Środę (27.03.2024) jak co roku planujemy Drogę Krzyżową ulicami osiedla Chmielno. Prosimy aby zadbać o stacje drogi krzyżowej na trasie.

7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa – Podczas Mszy Świętych o godzinie 10:30 i 12:00 będą procesje z palmami. Podczas wszystkich Mszy Świętych poświęcenie palm.

8. Dzisiaj w parafii gościliśmy Młodzieżową Orkiestrę Kameralną.

9. Dziękujemy za ofiary składane na funkcjonowanie parafii oraz na prace remontowe.

10. Prosimy o uporządkowanie grobów bliskich zmarłych na naszym cmentarzu parafialnym gdyż planujemy w tym tygodniu wywózkę śmieci z cmentarza.

11. Pamiętajmy w modlitwie o naszych zmarłych.