XXX NIEDZIELA ZWYKŁA (24.10.2021)

1. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej.

2. Dziękujemy wiernym z ul. Lubelskiej domy prywatne za posprzątanie kościoła, kwiaty do ołtarzy oraz złożoną ofiarę na kościół. Na kolejny tydzień do sprzątania naszej świątyni zapraszamy drugą grupę wiernych z ul. Lubelskiej domy prywatne.

3. Dziękujemy wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.

4. Zapraszamy każdego dnia na nabożeństwa różańcowe – po Mszy świętej wieczorowej ok godz. 18:30, w niedzielę o godzinie 17:30.

5. Od jutra będą roznoszone do naszych domów wypominki. Wypełnione prosimy składać do puszki pod chórem, do kancelarii lub do zakrystii. Wypominki mają datę kiedy będą czytanie na różańcu za zmarłych

6. W dzień Uroczystości Wszystkich Świętych Msza Święta na cmentarzu parafialnym o godzinie 12:00 a w Dzień Zaduszny Msza Święta na cmentarzu parafialnym o godzinie 10:00.

7. W najbliższy czwartek planujemy wywożenie śmieci z cmentarza.

8. W przyszłą niedzielę o godzinie 9:00 będzie Msza Święta dziękczynna za wieloletnią posługę grabarza Pana Edwarda z podziękowaniem za jego pracę, opiekę i dbanie o parafialny cmentarz.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp Danuta Sipta. Pamiętajmy o naszych zmarłych w modlitwie.