Intencje mszalne

Niedziela – 29 Stycznia

7:30+ Antoni Michalczyk (miesięczna)
9:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA
10:30+ Marianna Dziuba 10r., Marian Dziuba
12:00+ Irena Pieczywek, Genowefa, Henryk Pieczywek, Katarzyna, Jan Źróbek
18:00+ Elżbieta Fim (od Szkoły Podstawowej w Krasieninie)

Intencje na Msze Świętą Zbiorową 29.01.2023 godzina 9:00

  1. + Tadeusz Kasperek (od uczestników pogrzebu)
  2. + Marek Pawłowski (od uczestników pogrzebu)
  3. + Justyna Tomala-Wieniarska (od Jolanty i Waldemara Pietrzaków z rodziną)
  4. + Robert Waszak 1r.
  5. + Leszek Michalski
  6. O zdrowie dla dziecka Leona i o Boże błogosławieństwo

Poniedziałek – 30 Stycznia

7:30+ Krystyna Marcinek 15r. ++ Chamerów, Saganów, Prokopowiczów, Tkaczyków
18:00+ Jan Dudek 5r.
18:00+ Marianna Wichrowska 2r.


Wtorek – św. Jana Bosko – 31 Stycznia

7:30Dziękczynna za szczęśliwą operację Tadeusza Kasperka
z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.
18:00+ Tadeusz Kasperek (od r. Dziurzyńskich)
18:00+ Kazimierz Woźniak 2r. Helena, Józefa, Jan Bujak, Marianna Urbaś, Janina Dariusz, Waldemar, Józef ++ Rafacz


Środa – 1 Lutego

7:30+ Zofia Dudek (od zakładu pogrzebowego „Funus”)
18:00+ Maria Stachura 13r. ++ Stachurów
18:00+ Franciszka 29r. Karol Wnuk, Eugeniusz Brygoła


Czwartek – Ofiarowanie Pańskie – 2 Lutego

7:30+ Marianna r. Andrzej, Alicja, Jan, Helena, Władysław Dobosz, Zofia, Antoni Kasperek, Zbigniew, Józef, Janina Caban, Michał, Wiesław Kępka, Tadeusz, Małgorzata Rarak
i dusze w czyśćcu
9:00+ Aniela 4r. Edward ++ Bobrowskich, Jan, Janina, Marcin Kierepka, Halina Pruchniak, Zofia, Stanisław Wójtowicz
10:30O powołania kapłańskie
12:00+ Halina Chudzik 2r.
18:00+ Janina Domonik (miesięczna) Piotr, Stefania Węgrzyn, Bolesław, Stanisława Gałat


Piątek – 3 Lutego

7:30+ Andrzej, Genowefa, Kazimierz Zieńczuk, Alina, Jan, Marianna, Andrzej Dobosz,
Zofia, Antoni Kasperek, Michał, Wiesław Kępka
18:00+ Zofia 20r. Władysław 26r. Stanisław 5r. ++ Woźniaków
18:00+ Arkadiusz Słomka (od wychowawczyni, uczniów i rodziców klasy 8 z Rudki)

Sobota – 4 Lutego

7:30+ Józefa Barczak 7r. Edward Barczak 15r.
18:00W intencji Radio Maryja i dzieł przy nim powstałych
18:00W intencji rodziców i Róż Różańcowych i ich rodzin

Niedziela – 5 Lutego

7:30+ Anna Urban 3r.
9:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA
10:30+ Janusz Bartosik 1r.
12:00+ Leszek Kasprzak (od rodziny Albrychtów)
18:00+ Zenon Caban 4r. Helena, Marianna Caban, Maciej, Helena Płońscy

Intencje na Msze Świętą Zbiorową 05.02.2023 godzina 9:00

  1. + Zofia Groszek (od zakłady pogrzebowego „Funus”)
  2. + Zygmunt Gryta (miesięczna)
  3. + Wiesława Wodnicka (od uczestników pogrzebu)
  4. + Władysław Piądło 46r. Marianna Piądło ++ Kasperków, Danuta, Ryszard, Sławomir, Janusz, Przemysław, Jan Tomala