Intencje mszalne

Niedziela –  14 Kwietnia

7:30+ Tadeusz Szymajda (greg. 13)
7:30+ Maria Urbaś (greg. 14)
9:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA
10:30W INTENCJI DZIECI PRZYJMUJĄCYCH CHRZEST I ICH RODZIN
12:00+ Paweł Babiarz (greg. 14)
18:00+ Zofia Piekarczyk 8r. Bronisław, ++ Stachurów, Kasperków, Piekarczyków, Gryglów

Intencje na Msze Świętą zbiorową 14.04.2024 godzina 9:00:

  1. + Krystyna German 3r. ++ Germanów, Urbasiów, Szczygłów, Gromków
  2. + Anna Grygiel (od Bogdana Kasperka z rodziną)
  3. + Ewa Włodarczyk (miesięczna)
  4. + Stanisław Korycki 32r. Natalia Korycka, Janina, Joanna, Bronisław
    ++ Kucharzyków
  5. + Lucyna Domownik 3r.
  6. + Wanda, Franciszek, Czesław, Stanisława ++ Jurków,
    Jerzy Urban, Agata Stefaniak
  7. + Józef Krocz 39r. Janina Krocz, Mieczysław, Władysława Parafiniuk
  8. + Krystyna Przypis 14r.
  9. + Leokadia, Józef Rarak, Emilia, Józef Rarak
  10. + Zofia, Hieronim Podlodowscy, Agnieszka, Feliks, Jan Urbaś, Janusz Czarnecki

Poniedziałek –  15 Kwietnia

7:30+ Wanda, Bronisław, Michał, Genowefa ++ Grygiel
7:30+ Janina, Stanisław Tabiszewscy
7:30+ Tadeusz Szymajda (greg. 14)
7:30+ Paweł Babiarz (greg. 15)
18:00+ Jan Mróz, Zbigniew, Wacław, Henryk, Marianna ++ Mróz, Aniela, Stanisław Góźdź
18:00+ Maria Urbaś (greg. 15)

Wtorek – 16 Kwietnia

7:30+ Tadeusz Szymajda (greg. 15)
7:30+ Paweł Babiarz (greg. 16)
7:30+ Alina Kwiecień (miesięczna) (od zakładu pogrzebowego „Funus”)
18:00+ Janina Berej 33r. ++ Berejów, Siwińskich
18:00+ Zofia Czyżyk 30r. Marian, Aleksander Czyżyk,
Wanda, Stanisława, Adam, Bronisław Kieliszek, Helena, Józef Rarak
18:00+ Maria Urbaś (greg. 16)

Środa – 17 Kwietnia

7:30+ Maria Bieniek (od Ireny Jęczalik z rodziną)
7:30+ Tadeusz Szymajda (greg. 16)
18:00+ Maria Urbaś (greg. 17)
18:00+ Paweł Babiarz (greg. 17)

Czwartek – 18 Kwietnia

7:30+ Maria Bieniek (od koleżanek i kolegów córki i zięcia z pracy)
7:30+ Tadeusz Szymajda (greg. 17)
18:00+ Maria Urbaś (greg. 18)
18:00+ Paweł Babiarz (greg. 18)

 

Piątek – 19 Kwietnia

7:30+ Tadeusz Szymajda (greg. 18)
7:30+ Paweł Babiarz (greg. 19)
18:00+ Andrzej Caban (od rodziny Kuchciaków)
18:00+ Czesław Gromek
18:00+ Maria Urbaś (greg. 19)

Sobota – 20 Kwietnia

7:30Dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 35 r. ślubu Kazimiery i Aleksego
z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego oraz wstawiennictwo naszego Patrona św. Ignacego na dalsze lata
7:30+ Bronisław 24r. Stanisława, Barbara, Franciszek Szczepanik,
Bronisława, Katarzyna, Jan ++ Woźniak, Słomka, Ryszard, Helena, Jan Branica,
ks. Jedruszak, ks. Bolesławski, dusze w czyśću
7:30+ Tadeusz Szymajda (greg. 19)
18:00+ Maria Urbaś (greg. 20)
18:00+ Paweł Babiarz (greg. 20)
18:00+ Leszek 28r. Janina, Józef Kowalik, Anna, Feliks, Marcelina, Jerzy Zmora

Niedziela –  21 Kwietnia

7:30+ Maria Urbaś (greg. 21)
7:30+ Paweł Babiarz (greg. 21)
9:00MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA
10:30+ Mieczysław, Helena Klocek, Andrzej Jurak, Jan, Mari Wójtowicz, Jan, Maria Wójtowicz, Jadwiga Korhut-Florek
12:00+ Czesława Grzelak 7m
12:00Dziękczynna z okazji urodzin Izabeli o błogosławieństwo Boże i opiekę
18:00+ Mieczysław Czuchryta (miesięczna – od rodziny)
18:00+ Tadeusz Szymajda (greg. 20)

Intencje na Msze Świętą zbiorową 21.04.2024 godzina 9:00:

  1. + Krzysztof Wójcik
  2. + Jerzy Borawski, Zofia, Witold, Halina, Jan ++ Zielińskich, Cecylia, Wacław, Józef
  3. + Stanisława 30r. Stefan, Jan ++ Najder
  4. + Roman Stachura 20r.
  5. + Grażyna Tomaszewska 5r.
  6. + Bronisława Stefaniak (od zakładu pogrzebowego „Funus”)
  7. + Krzysztof Pytka (od uczestników pogrzebu)
  8. + Arkadiusz Słomka (od rodziny)
  9. + Józef Pikul 30r. Antoni Pikul, ++ Pikulów, Małysków, Marianna Smarż