Triduum ku czci św. Stanisława Kostki

17 – 18 – 19 września 2021r.

Św. Stanisław Kostka – patron dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci i młodzieży, a w szczególności zaangażowanych w istniejące grupy parafialne do włączenia się w Triduum ku czci św. Stanisława Kostki. Na Mszach Świętych będziemy modlić się za dzieci i młodzież z naszej Parafii.

Piątek 17.09.2021r.

Msza Święta o godz. 18:00 połączona z obrzędem błogosławieństwa dzieci i młodzieży z okazji rozpoczęcia nowego roku katechetycznego. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki. Po skończonym nabożeństwie krótkie spotkanie z dziećmi i młodzieżą z zachętą do włączenia się w istniejące grupy parafialne.

Mija termin składania prac konkursowych (konkurs plastyczny dla klas 0-III oraz konkurs literacki dla klas IV-VIII i szkół ponadpodstawowych).

Sobota 18.09.2021r.

Zapraszamy chętne dzieci i młodzież do salki parafialnej w godz. 10-13 na wspólne gry i zabawy.

O godz. 12:00 dla uczniów z klas IV-VIII oraz szkół ponadpodstawowych konkurs wiedzy o życiu św. Stanisława.

Msza Święta o godz. 18:00. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki.

Niedziela 19.09.2021r.

Msza Święta o godz. 10:30 połączona z obrzędem poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych. Po Mszy rozstrzygnięcie konkursu o św. Stanisławie – wręczenie uczestnikom dyplomów oraz nagród.

Możliwość komentowania Triduum ku czci św. Stanisława Kostki została wyłączona