Konkurs na rodzinną „Szopkę Bożonarodzeniową”

Zapraszamy parafian, aby wspólnie – całą rodziną – wykonać „Szopkę Bożonarodzeniową” w dowolnym rozmiarze, w dowolnej technice przestrzennej z dowolną ilością elementów – ogranicza Was wyłącznie Wasza wyobraźnia.

Nie później niż do 2.12.2022 przynosimy wykonane podpisane prace do zakrystii w kościele albo do kancelarii parafialnej lub do swojego katechety w szkole.

W czasie rekolekcji parafialnych (od 4 do 6 grudnia) będzie można podziwiać prace konkursowe w budynku starej organistówki (budynek naprzeciwko kościoła).
Zdjęcia szopek zostaną także zamieszczone na naszym facebooku parafialnym.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w niedzielę 11 grudnia 2022 r. po Mszy Świętej o godzinie 10:30.

Możliwość komentowania Konkurs na rodzinną „Szopkę Bożonarodzeniową” została wyłączona