INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH OD 19.11 DO 02.12.2018

PONIEDZIAŁEK – 19 listopada

7.30 † Henryk Maruszak (greg. 27)

7.30 † Zenon (r.), Adela, Piotr, Katarzyna †† Urbaś, Aniela, Stanisław †† Gwóźdź, Henryk Małek i zmarłych kapłanów pracujących w parafii

17.00 † Józef Putek (miesięczna)

17.00 † Witold Caban †† Cabanów, Zgierskich

WTOREK – 20 listopada (Św. Rafała Kalinowskiego)

7.30 † Henryk Maruszak (greg. 28)

17.00 † Bolesław Gawlak (miesięczna)

17.00 † Marian, Janina Kłokosińscy

17.00 † Leokadia-Helena Putek

ŚRODA – 21 listopada (Ofiarowanie NMP)

7.30 † Henryk Maruszak (greg. 29)

17.00 † Józef Mikos (od pracowników gospodarstwa szklarskiego w Leonowie)

17.00 † Helena Stefaniak (miesięczna)

CZWARTEK – 22 listopada (Św. Cecylii)

7.30 † Eugeniusz Zadrożny, Jan, Stanisława, Rozalia, Marianna, Dominik Michalski, Walenty Szafrański, Jan Odziemkowski

7.30 † Henryk Maruszak (greg. 30-zakończenie)

17.00 † Leszek (2r.), Janina, Stanisław, Franciszek †† Niewiadomy, Helena Krocz

17.00 † Zofia (6r.), Bolesław (7r.) †† Szczęch, za zmarłych rodziców z obojga stron

PIĄTEK – 23 listopada

7.30 Za Parafian

17.00 † Marianna Krocz (5r.) †† Krocz, Bednarczyk, Hanna Cichalewska

17.00 Dziękczynna w 1r. ur. Rity z prośbą o łaskę zdrowia

17.00 † Wiesław, Klementyna, Eugeniusz †† Niespodziewańskich

SOBOTA – 24 listopada (Św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy)

7.30 Za polecanych w tegorocznych wypominkach

17.00 † Stanisław (7r.) †† Wankiewicz, Franciszka, Stanisław †† Bartosików

17.00 † Piotr Jaworski (miesięczna)

17.00 † Tomasz Caban int. od firmy STANCHEM

NIEDZIELA – 25 listopada 2018 (Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata)

8.00 † Jan (43r.), Józefa †† Gromek

9.30 † Konstanty (13r.), Zofia †† Kowalik, Wiktoria, Michał, Kazimierz †† Małyska

11.30 W intencji Akcji Katolickiej

15.00 † Stefania (7r.), Bolesław (36r.) †† Pytków, Franczaków, Goralów, Woźniaków, Zygmuntów

17.00 † Danuta (r.), Tadeusz, Marianna, Władysława †† Jadackich, Zofia, Feliks †† Wójcik

PONIEDZIAŁEK – 26 listopada

7.30 † Marianna, Mateusz †† Kluczyńscy, Bolesław, Antonina, Józef †† Szczygłów, Zygmunt Ćwikła

17.00 † Zofia, Stanisław †† Baran, Piotr, Franciszka, Wacław †† Domonik, Mariusz Klępka

17.00 † Janusz Jasiński (miesięczna)

WTOREK – 27 listopada

7.30 † Henryk Maruszak (miesięczna)

17.00 † Stanisław Kowalik (24r.), Piotr, Wiktoria †† Domin, Antonina, Józef †† Kowalik

17.00 † Władysława (18r.), Jan, Czesław, Józef, Henryk, Bolesław, Magdalena †† Widyńskich, dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 † Ireneusz Gromek (13r.)

ŚRODA – 28 listopada

7.30

17.00 † Edward, Adela, Jan, Zofia †† Błażejczyk, Arkadiusz, Jan †† Stefaniak, Michał Madura i jego Mama

17.00 † Halina (2r.), Anna, Witold †† Wirkowskich, Józef, Stefania †† Żygieło, Janina, Eugeniusz †† Zalewskich

CZWARTEK – 29 listopada

7.30

17.00 † Janina (10r.), Marcin, Jan †† Kierepka, Zofia, Stanisław †† Wójtowicz, Halina Próchniak

17.00 † Joanna Kasperek (6r.), Józef, Stefania, Marianna, Roman †† Kasperek, Teresa, Marian †† Biskup

PIĄTEK – 30 listopada (Św. Andrzeja Apostoła)

7.30 † Witold Kasperek (5 m-c)

17.00 † Jan Dudek (miesięczna)

SOBOTA – 1 grudnia

7.30 † Stanisław Adamczyk (miesięczna)

7.30 † Bogumiła Rosa (greg. 1)

17.00 W intencji Ojczyzny, parafii, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych

17.00 † Janina, Antoni, Irena, Marzena, Bogumiła †† Studzińskich, Kowalików, Nieznanych

I NIEDZIELA ADWENTU – 2 grudnia 2018

8.00 † Stefan (4r.), Zenobia †† Dziuba, dusze w czyśćcu cierpiące

9.30 † Zbigniew Grygiel (miesięczna)

9.30 † Bogumiła Rosa (greg. 2)

11.30 † Kazimierz (40r.), Krystyna, s. Honorata, Regina, Józef †† Marciniak, Halina, Waldemar †† Piskorscy, Maria Pieczywek

15.00 † Tadeusz, Janina, Stanisław †† Włodarczyk, Stanisława, Tadeusz †† Kaczmarskich zmarłych z rodziny Włodarczyków, Jeżewskich, Kaczmarskich

17.00 O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców bloku przy ul. Lubelskiej 182