INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH OD 30.11.2020 DO 06.12.2020

PONIEDZIAŁEK – 30 listopada (Św. Andrzeja Apostoła)

7.00 † Krystyna Rześniowiecka (greg. 30 - zakończenie)

7.00 † Wiesława Bodziak (int. od uczestników pogrzebu)

7.00 † Józef Stępniak (od rodziny z racji pogrzebu)

18.00 † Helena Wójtowicz (miesięczna), Krystyna, Jan, Aniela, Piotr Wójtowicz, Feliksa, Stanisław Urbaś

18.00 † Jerzy Ewert (int. od Róż Różańcowych Rodziców)

18.00 † Mirosław Nazarko (greg. 30 - zakończenie)

WTOREK – 1 grudnia

7.00 † Ks. Krzysztof Galewski (miesięczna)

7.00 † Wanda Wójcik (od zakładu pogrzebowego Funus)

7.00 † Tadeusz Wójtowicz (od uczestników pogrzebu)

18.00 † Irena Lesic (13r.), Józef Lesic (19r.), zmarli z rodzin Lesic, Trupacz

18.00 † Tomasz Marcinek (7r.), Janina, Józef Krocz, Jan, Wanda Marcinek

ŚRODA – 2 grudnia

7.00 † Leszek Duda (od zakładu pogrzebowego Funus)

7.00 † Stanisław Włodarczyk (od uczestników pogrzebu)

7.00 † Janina Zalewska (od uczestników pogrzebu)

18.00 † Bolesław Krysa (3r.), Marianna, Franciszek Krysa, Edwarda, Jerzy Puchacz

18.00 † Józef Mroczek (33r.) †† Mroczków, Grądków

CZWARTEK – 3 grudnia (Św. Franciszka Ksawerego)

7.00 † Ks. Franciszek Haładyj (dar imieninowy od Kółek Różańcowych)

7.00 † Leszek Duda (30dz. od pogrzebu)

7.00 † Józef Kowalik (miesięczna)

18.00 O święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

18.00 † Zbigniew Kwiecień (4r.), Edwarda, Władysław Kwiecień

18.00 † Jerzy Gawlak (miesięczna)

PIĄTEK – 4 grudnia

7.00 † Wanda Piskorska (30dz. od pogrzebu)

7.00 † Jan Brzozowski (30dz. od pogrzebu)

18.00 † Jan (37r.), Helena, Katarzyna, Władysława, Bolesław †† Domownik, Grzegorz Buczek

18.00 † Łukasz Wiśniewski (2r.)

SOBOTA – 5 grudnia

7.00 † Wanda Wójcik (30dz. od pogrzebu)

7.00 † Irena Pieczywek (30dz. od pogrzebu)

18.00 W int. Ojczyzny, Parafii, Radia Maryja i dział przy nim powstałych

18.00 W int. rodziców i rodzin z róż różańcowych

REKOLEKCJE ADWENTOWE

II NIEDZIELA ADWENTU – 6 grudnia

7.30 † Sławomir Budzyński (25r.), Stanisława, Bolesław, Marek Budzyńscy

9.00 † Piotr (8r.), Halina, Roman Bartosik, Aniela, Leon, Jan z Czapskich

9.00 † Zofia Urbaś (5r.), Czesław Urbaś (9r.), Danuta Kaźmierczak (11r.)

10.30 † Henryk Błaszczyk (1r.)

10.30 Dziękczynna z ok. im. Barbary Józefackiej z prośbą o Boże błog., potrzebna łaski i opiekę M.B.

12.00 † Henryk Mroczek (miesięczna)

18.00 † Zbigniew Karwowski (od siostry z Rodziną)

18.00 † Andrzej Lipski (7r.)