INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH OD 30.03.2020 DO 05.04.2020

PONIEDZIAŁEK – 30 marca

7.30 † Alina Dobosz (greg. 23)

7.30 † Krzysztof Tabiszewski (od uczestników pogrzebu)

18.00 † Henryk Mroczek (greg. 30)

WTOREK – 31 marca

7.30 † Alina Dobosz (greg. 24)

7.30 † Teresa Pasztelan (od mieszkańców bloku Chmielna 9)

18.00 † Marek Budzyński (10 m-c)

18.00 † Jan (19r.), Henryk, Halina Maruszak

ŚRODA – 1 kwietnia

7.30 † Alina Dobosz (greg. 25)

7.30 O Bożą opiekę, dary Ducha Św., orędownictwo M.B. i św. Ignacego dla rodziny Piskorskich

18.00 † Stanisława, Jan, Czesław, Marian Skowron, Michalina, Władysław Zaręba, Stanisław Lis, Halina, Adam, Dariusz Łoś

18.00 † Janina Kowalik (6 m-c)

18.00 † Monika Kowalska (4r.)

CZWARTEK – 2 kwietnia

7.30 † Teresa Pasztelan (od mieszkańców bloku Chmielna 11)

7.30 † Alina Dobosz (greg. 26)

18.00 O święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

18.00 † Jan Urbaś †† Urbasiów, Purców

18.00 † Jadwiga Budzyńska (od uczestników pogrzebu)

PIĄTEK – 3 kwietnia

7.30 † Alina Dobosz (greg. 27)

7.30 † Janusz Sipa (20r.)

7.30 † Mariola Jargiło (od uczestników pogrzebu)

18.00 † Zbigniew Grygiel (2r.)

SOBOTA – 4 kwietnia

7.30 † Alina Dobosz (greg. 28)

7.30 O Boże błog., opiekę M.B. i św. Ignacego dla Teresy i Mariana Pacek z ok. 45r. ślubu

7.30 † Krystyna Nankiewicz (miesięczna)

18.00 W int. Ojczyzny, Parafii, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych

18.00 W int, rodziców i rodzin z Róż Różańcowych

NIEDZIELA PALMOWA – 5 kwietnia

8.00 † Krzysztof Szczepaniak (5r.), Olga, Roman, Bonifacy, Adela Szczepaniak

8.00 † Alina Dobosz (greg. 29)

9.30 † Kazimiera Kowalewska (miesięczna)

9.30 † Stanisław (r.), Wojciech Wójcik

11.30 † Henryk Mroczek (int. od rodziny Oluchów)

11.30 O Boże błog., potrzebne łaski dla Barbary i Witolda Józefackich z ok. 34r. sakramentu małżeństwa

15.00 † Stanisław Lis (miesięczna), Bronisław Stepaniuk

18.00 † Jolanta Miazga, Adam Bojarski, Marian, Tadeusz, Rafał, Celina, Adela, Andrzej z rodz. Grubów, Kowalczyków