Katecheci

Katecheci świeccy pracujący w parafii Niemce

 

i mackowska

mgr Izabela Maćkowska

Absolwentka Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (teologia). Katecheza od roku 1992 - Szkoła Podstawowa w Rudce, Szkoła Podstawowa w Niemcach

w jozefacki

mgr Witold Józefacki

Absolwent Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (teologia). Katecheza od roku.1998- Zespół Szkół ponadgimnazjalnych w Niemcach. Założyciel i opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

t nowak

mgr Tadeusz Nowak

Absolwent Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (teologia). Katecheza od roku 1991- Zespół Szkół w Niemcach. Założyciel i opiekun Szkolnego Koła Caritas, członek zarządu Akcji Katolickiej i Prezes oddziału w Niemcach

k urban1

mgr Katarzyna Urban

Absolwentka Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (teologia). Katechetka w Przedszkolu w Niemcach.
Ania

mgr Anna Nosal

 Absolwentka Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (teologia). Katecheza od roku 2009 - Zespół Szkół  w Niemcach.