Katecheci

Katecheci świeccy pracujący w parafii Niemce

 

i mackowska

mgr Izabela Maćkowska

Absolwentka Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (teologia). Katecheza od roku 1992  Szkoła Podstawowa w Rudce.

w jozefacki

mgr Witold Józefacki

Absolwent Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (teologia). Katecheza od roku 1998  Zespół Szkół ponadgimnazjalnych w Niemcach. Założyciel i opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

t nowak

mgr Tadeusz Nowak

Absolwent Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (teologia). Katecheza od roku 1991 Zespół Szkół w Niemcach. Założyciel i opiekun Szkolnego Koła Caritas, członek zarządu Akcji Katolickiej i Prezes oddziału w Niemcach

k urban1

mgr Katarzyna Urban

Absolwentka Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (teologia). Katechetka w Przedszkolu w Niemcach.
Ania

mgr Anna Nosal

 Absolwentka Wydziału Teologicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (teologia). Katecheza od roku 2009 Zespół Szkół  w Niemcach.